Responsive image

Raf Decabooter

Diensthoofd
Tel.: 011 280 226
E-mail: Raf.Decabooter@cm.be

Coördinatie

  • Personeelsbeleid
  • Beleidswerking Kazou Limburg
  • Externe communicatie
  • Financieel beheer
  • Jaarplanning
  • Vakantieplanning
  • Eindredactie vakantiebrochure

Vertegenwoordiging

  • Algemene vergadering CM Limburg
  • Nationale raad Kazou
  • Algemene vergadering Kazou
  • Diensthoofdenvergaderingen
  • BAL Diensthoofden
  • Kaderoverleg

Responsive image

Stephanie Willems

Educatief medewerker
Tel.: 011 280 227
E-mail: Stephanie.Willems@cm.be

Opvolging TP's en instructeurs

Opvolging leeftijdsclusters

  • 15-16 en 17-18 jarigen

Project- en werkgroepen

  • WG Zou-Kafé
  • WG TP

Vorming

  • Basiscursus
Responsive image

Leen Willems

Educatief medewerker
Tel.: 011 280 256
E-mail: Leen.Willems@cm.be

Opvolging JOMBA

Opvolging leeftijdsclusters

  • JOMBA

Project- en werkgroepen

  • WG Jomba
  • WG Kazourama

Vorming

  • Vitamine J

Extra

  • K@mail
  • Kaboom
  • Moniweekend
Responsive image

Thomas van Houtte

Educatief medewerker
Tel.: 011 280 257
E-mail: Thomas.Vanhoutte@cm.be

Opvolging monitoren

  • Moniverdeling en zoektocht
  • Attestering en trajectboekjes

Opvolging leeftijdsclusters

  • 7-8 en 9-10 jarigen

Project- en werkgroepen

  • WG TKF
  • WG Webteam
  • WG Coaching

Vorming

  • Basiscursus

Extra

  • Info-ontmoetingen

Kelder

Responsive image

Emilie Pieters

Educatief medewerker
Tel.: 011 280 224
E-mail: Emilie.Pieters@cm.be

Opvolging VV's

Opvolging leeftijdsclusters

  • 11-12 en 13-14 jarigen

Project- en werkgroepen

  • WG Polsslag
  • WG Dans
  • PG Vakantiecreatie

Vorming

  • Moni-Xpress
  • Weekend VV's

Beleid

  • Beleidsgroep
  • Denkgroep
Responsive image

Jessica Rogiers

Administratief medewerker
Tel.: 011 280 462
E-mail: Jessica.Rogiers@cm.be

Coördinatie

  • Inschrijvingen
  • Centrumfiches
  • Vervoer & vervoersplanning

Verantwoordelijke

  • Extra gegevens laatste richtlijnen
  • Secretariaatsfardes
  • Vakantiekranten

Opvolging

  • Administratief handboek
  • Inschrijvingen socio-culturele activiteiten+vorming
  • Verzekeringen
  • Facturatie vervoer
  • Materiaalbeheer
Responsive image

Benny Hurkmans

Administratief medewerker
Tel.: 011 280 229
E-mail: Benny.Hurkmans@cm.be

Coördinatie

  • Inschrijvingen jeugdvakanties
  • Modulas

Administratie

  • Jeugdvakanties
  • Jomba

Opvolging

  • Inschrijvingen socio-culturele activiteiten+vorming
  • Medische gegevens en diëten
  • Verpleegkundigen
  • Promotie-acties
  • Stuurgroep communicatie
Responsive image

Debby Vanbuel

Administratief medewerker
Tel.: 011 280 225
E-mail: Debby.Vanbuel@cm.be

Coördinatie

  • Boekhouding
  • Financiële werking jeugdvakanties
  • Verwerking reisonkosten vv's en moni's
  • onkosten jaarwerking

Administratie

  • Facturatie vakantiecentra
  • Berekening voorschotten vv's
  • Samenstellen en verwerken kasstaten

Opvolging

  • Inschrijvingen socio-culturele activiteiten+vorming